پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیآغاز رزمایش ترافیکی طرح زمستانی راهداری در سیستان و بلوچستان

تاریخ انتشار: 1400/09/01

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از آغاز رزمایش ترافیکی طرح زمستانی راهداری از اول آذرماه سال جاری با حضور کلیه دستگاه های امداد و نجات جاده ای در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان، ایوب کرد ضمن تبریک هفته بسیج در این مراسم گفت: راهداران با داشتن روحیه بسیجی به طور شبانه روز به منظور فراهم آوردن آرامش مردم در سطح جاده های استان در تلاشند و عظمت کار آن ها در جاده های کوهستانی و صعب العبور  به وضوح بیشتری دیده می شود.

وی گفت: 30 اکیپ ثابت و سیار راهداری استان با بکارگیری 185 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین در طرح راهداری زمستانه سال جاری و حضور 335 راهدار در این طرح به منظور روان سازی ترافیک، اطمینان از تردد ایمن رانندگان و مسافران و امداد رسانی در صورت لزوم در محورهای مواصلاتی مستقر هستند.

کرد از تجهیز 15راهدار خانه استان برای خدمات رسانی به مسافران خبر داد و گفت: ارائه خدمات مطلوب به هموطنان، ارتقای توانمندی و حفظ آمادگی نیروهای راهداری، مراقبت از راه‌ها، ابنیه و تاسیسات موجود در محورهای ارتباطی از اهداف اجرای طرح راهداری زمستانی محسوب می شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان در خاتمه اظهار داشت: تلفن گویای 141 بصورت شبانه روزی، درگاه اینترنتی141.ir  نرم افزار موبایلی 141 به عنوان ابزارهای ارتباطی شهروندان جهت   اطلاع یابی از آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی، شرایط آب و هوایی، انسداد و رخدادهای جاده ای و همچنین دریافت انتقادات و پیشنهادات در نظر گرفته شده است.​مشخصات:
نظرات: *